Programma

Programma

Vastgelegde oefenwedstrijden (of toernooien) kunnen aan het wedstrijdoverzicht worden toegevoegd m.b.v. dit formulier.
Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 8:30 Colmschate '33 JO13-4 Witkampers JO13-2JM
1 okt 8:30 Excelsior '31 JO13-5 Colmschate '33 JO13-6
1 okt 8:30 Colmschate '33 JO11-2 Go Ahead Deventer JO11-1
1 okt 8:30 FC Zutphen JO11-3 Colmschate '33 JO11-5JM
1 okt 8:30 Colmschate '33 JO9-1 AGOVV JO9-1
1 okt 8:30 Colmschate '33 JO9-4JM Diepenveen JO9-3JM
1 okt 8:30 Robur et Velocitas JO8-1 Colmschate '33 JO8-1JM
1 okt 8:30 FC RDC JO8-1 Colmschate '33 JO8-2
1 okt 8:30 Colmschate '33 JO8-4 Helios JO8-1
1 okt 8:30 Colmschate '33 MO11-1 FC Zutphen MO11-1
1 okt 8:30 Colmschate '33 MO10-1 Sportclub Deventer JO10-6M
1 okt 8:30 SV Colmschate SV Colmschate
1 okt 9:00 Helios JO10-1 Colmschate '33 JO10-4
1 okt 9:30 GFC JO14-1JM Colmschate '33 JO14-1
1 okt 9:30 CCW'16 JO11-1JM Colmschate '33 JO11-4JM
1 okt 9:30 Colmschate '33 JO10-1 Schalkhaar JO10-2
1 okt 9:30 Terwolde JO10-1 Colmschate '33 JO10-2
1 okt 9:30 Colmschate '33 JO9-2JM Koninklijke UD JO9-1
1 okt 9:30 SV CCW '16 JO9-1 Colmschate '33 JO9-3
1 okt 9:30 Terwolde JO8-1 Colmschate '33 JO8-3
1 okt 10:00 VV Lettele JO9-1 Colmschate '33 JO9-5
1 okt 10:15 Groen Wit '62 JO15-1 Colmschate '33 JO15-1
1 okt 10:30 Colmschate '33 G1 't Harde G2
1 okt 10:30 Go Ahead Deventer JO13-2 Colmschate '33 JO13-5
1 okt 10:30 Colmschate '33 JO11-1JM Columbia JO11-1JM
1 okt 10:30 Activia JO11-1JM Colmschate '33 JO11-3JM
1 okt 10:30 FC RDC JO10-2 Colmschate '33 JO10-3
1 okt 10:30 Colmschate '33 MO15-2 SVO Deventer'21 MO15-1
1 okt 10:30 Colmschate '33 MO13-1 BWO MO13-1
1 okt 10:30 SVO Deventer'21 MO13-1 Colmschate '33 MO13-3
1 okt 10:45 Teuge SP JO13-2JM Colmschate '33 JO13-3
1 okt 11:00 Colmschate '33 JO17-1 Warnsveldse Boys JO17-1
1 okt 12:25 Colmschate '33 JO13-2 Schalkhaar JO13-4
1 okt 12:30 Vogido MO15-1 Colmschate '33 MO15-1
1 okt 13:00 Colmschate '33 JO15-3 Sallandia JO15-1
1 okt 13:00 Colmschate '33 JO13-1JM Voorwaarts T JO13-2JM
1 okt 13:30 Koninklijke UD JO15-1 Colmschate '33 JO15-2
1 okt 14:00 SDC Putten VR1 Colmschate '33 VR1
1 okt 14:30 Raalte 2 Colmschate '33 3
1 okt 14:45 Rohda Raalte JO19-3 Colmschate '33 JO19-4
1 okt 15:00 Colmschate '33 2 FC RDC 5
1 okt 15:00 Colmschate '33 JO19-2 VV Lettele JO19-1
1 okt 15:00 Colmschate '33 JO19-3 Gorssel JO19-1
1 okt 15:00 Colmschate '33 MO17-1 Markelo MO17-1
2 okt 11:30 Voorwaarts T 6 (zon) Colmschate '33 3 (zon)
2 okt 14:00 Albatross 1 (zon) Colmschate '33 1 (zon)
4 okt 20:00 Sallandia JO19-1 Colmschate '33 JO19-1
7 okt 20:00 Colmschate '33 2 (zaal) FC RDC 6 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!