Programma

Programma

Vastgelegde oefenwedstrijden (of toernooien) kunnen aan het wedstrijdoverzicht worden toegevoegd m.b.v. dit formulier.
Datum Tijd Thuis Uit Info
20 sep 19:30 Colmschate '33 JO19-1 SDOL JO19-1
20 sep 20:00 ST Helios/Schalkhaar VR1 Colmschate '33 VR1
21 sep 20:15 Colmschate '33 1 Voorwaarts V. 1
24 sep 19:30 csv Apeldoorn 3 (zaal) Colmschate '33 1 (zaal)
24 sep 20:00 Colmschate '33 2 (zaal) Diepenveen 2 (zaal)
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO15-4 Ratti - Socii JO15-1JM
25 sep 8:30 csv Apeldoorn JO11-2 Colmschate '33 JO11-1
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO11-2 Schalkhaar JO11-2
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO11-3 Go Ahead Deventer JO11-2
25 sep 8:30 FC RDC JO10-1JM Colmschate '33 JO10-2
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO10-5 Rohda R. JO10-6JM
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO9-2JM Blauw Wit'66 JO9-1JM
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO9-3 Schalkhaar JO9-3
25 sep 8:30 FC RDC JO9-2JM Colmschate '33 JO9-4
25 sep 8:30 Schalkhaar JO8-2 Colmschate '33 JO8-2
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO8-3 Colmschate '33 JO8-4
25 sep 8:30 Colmschate '33 JO8-5 Sportclub Deventer JO8-3
25 sep 8:30 v.v. Hellendoorn MO11-1 Colmschate '33 MO11-1
25 sep 8:30 Colmschate '33 MO11-2 Holten MO11-1
25 sep 8:30 Colmschate '33 MO10-1 Sportclub Deventer JO10-4
25 sep 8:45 Markelo JO12-2 Colmschate '33 JO12-1
25 sep 8:45 Sc. Overwetering JO10-1 Colmschate '33 JO10-1
25 sep 8:45 Sportclub Deventer JO10-3 Colmschate '33 JO10-4
25 sep 9:45 KCVO JO9-2 Colmschate '33 JO9-5
25 sep 9:45 Schalkhaar JO8-1 Colmschate '33 JO8-1
25 sep 10:00 AZC JG2 Colmschate '33 JG1
25 sep 10:00 Robur et Velocitas JO13-2 Colmschate '33 JO13-2
25 sep 10:00 Voorst JO13-1 Colmschate '33 JO13-4
25 sep 10:00 Turkse Kracht JO10-1 Colmschate '33 JO10-3
25 sep 10:30 Colmschate '33 G1 ZVV '56 G1
25 sep 10:30 Schalkhaar JO17-3 Colmschate '33 JO17-2
25 sep 10:30 Colmschate '33 JO13-3 SV CCW '16 JO13-1
25 sep 10:30 Colmschate '33 MO13-2 Colmschate '33 MO13-1
25 sep 10:45 v.v. Hellendoorn MO17-1 Colmschate '33 MO17-1
25 sep 10:45 Blauw Wit '66 VR1 Colmschate '33 VR1
25 sep 11:00 Colmschate '33 JO13-5 Groen Wit'62 JO13-3JM
25 sep 11:15 KCVO JO13-1 Colmschate '33 JO13-1JM
25 sep 11:15 Colmschate '33 MO15-1 SJO UNO'21 MO15-1
25 sep 12:15 VDZ JO15-1JM Colmschate '33 JO15-1
25 sep 12:30 Blauw Wit '66 4 Colmschate '33 4
25 sep 12:30 SP Eefde JO19-1 Colmschate '33 JO19-2
25 sep 13:00 Colmschate '33 JO17-3 Schalkhaar JO17-5
25 sep 13:00 Sc. Overwetering JO15-1JM Colmschate '33 JO15-2
25 sep 13:00 Colmschate '33 JO15-3 Groen Wit '62 JO15-3
25 sep 13:00 Colmschate '33 MO15-2 Gorssel MO15-1
25 sep 14:30 IJsselstreek 2 Colmschate '33 2
25 sep 14:30 SDOL JO19-2 Colmschate '33 JO19-3
25 sep 14:30 Holten JO17-1 Colmschate '33 JO17-1
25 sep 15:00 Colmschate '33 3 De Gazelle 2
25 sep 15:00 Colmschate '33 JO19-1 Diepenveen JO19-1
25 sep 15:00 Colmschate '33 MO19-1 SEH MO19-1
25 sep 15:00 Colmschate '33 VR2 Spcl. Brummen VR1
26 sep 9:30 Colmschate '33 3 Wijhe '92 10 (zon)
26 sep 10:00 Enter 3 (zon) Colmschate '33 2
26 sep 14:00 Spcl. Brummen 1 (zon) Colmschate '33 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!